1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Ενοχλησεις στην πλατη στομαχι ψηλα

Discussion in 'Ανακοινώσεις Μελών!' started by Tassos91misok, Oct 13, 2016.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. Tassos91misok

Tassos91misok New Member

Καλησπερα εδω και 1μιση χρονο αντιμετωπιζω ενα θεμα με σφυξιμο στην πλατη και ενοχλησει στο στομαχι πηγα σε καρδιολογο μου εκανε καρδιογραφημα και υπερηχο καρδιας και δεν μου βρηκε τιποτα...πηγα σε γανστρεντερολογο και μου ειπε δεν ακουω κατι εισαι μια χαρα..ειναι αγχος....πηγα σε παθολογο στην αθηνα μου μετρησε πιεση οξυγονο και μου ειπε ειναι αγχος μολις μου ειπε ειμαι ενταξει κατευθειαν αφου εφυγα απο κει δεν ειχα τιποτα απο συμπτωματα επι πολλες μερες...μετα αγχωθηκα παλι για κατι προσωπικο και με ξαναπιασανε. ...προσπαθω να το ξεπερεασω και δεν μπορω...οι ενοχλησεις ειναι ολη τη μερα και μου ριχνουν και παρα πολυ την ψυχολογια...δεν μπορω να αποδωσω και δεν εχω διαθεση για τιποτα....μπορει να με βοηθησει καποιος? Ευχαριστω
  2. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Συγγνώμη, τι δεν άκουγε ο γαστρεντερολόγος ;;; Γνώμη μου ;;; Αλλάξτε γαστρεντερολόγο και κάντε άμεσα μια γαστροσκόπηση με βιοψία.

Share This Page