1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Ερώτηση Εμβοες κριση πανικου

Discussion in 'ΩΡΛ' started by Jiorgos, Dec 14, 2015.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. Jiorgos

Jiorgos New Member

Γεια σας. Πριν 10 μερες και μετα απο μουσικη με ακουστικα ειχα στο αριστερο αυτι ενα βουισμα που υποχωρησε μονο του σε 1-2 μερες. Μια ακομη μερα αργοτερα και αφου ξεχασα το προβλημα ακουσα ενα ηχο στο αλλο αυτι που εξελιχθηκε σε μονιμη εμβοη και που πλεον την ακουω και στα δυο αυτια. Πηγα στον ωρλ και μου εδωσε medrol για 8 μερες που σημερα την ολοκληρωσα. Οι εμβοες καποιες φορες μειωθηκαν ομως το βραδυ σε κλειστο χωρο με τρελενουν. Ειχα χθες κριση πανικου με πονο στο στηθος, πηγα στα επειγοντα γιατι φοβηθηκα υπερβολικα. Δεν μπορω να διαχειριστω το στρες που μου προκαλει αυτη η κατασταση και εχω απελπιστει γιατι δεν γνωριζω αν ποτε και πως θα περασει αυτος ο εφιαλτης. Βρισκομαι για λιγες μερες στο εξωτερικο και επιστρεφω στο τελος της βδομαδας. Παρακαλω για καθε βοηθεια και συμβουλη που θα μπορουσε βρλτιωσει την κστασταση μου. Σας ευχαριστω
  2. alex_ppthns

alex_ppthns New Member

περασα ακριβως το ιδιο πραγμα με πονο στον στηθο , στα επειγοντα και ακτινογραφια μεντρολ θεραπεια για 11 μερες
    αν θελεις περεταιρω συζητηση στειλε ινμποξ :)

Share This Page