1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Ανακοίνωση EIMAI XEIROURGHMENOS 7 MERES (SLEEVE)EIMAI SPITI MONOS KAI THELW PAREA !!!

Discussion in 'Επεμβάσεις Παχυσαρκίας' started by knikos, Feb 13, 2010.

Watchers:
This thread is being watched by 9 users.
  1. knikos

knikos New Member

Opoios thelei plirofories, me otidipote sxetiko me tin epembasi euxaristws apantaw me to euteles antitimo tou enos kilou EKLER (freska sas parakalw) ta opoia tha katatethoun sto sullogo paidiwn me upoglikaimia !!! ;-)
  2. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

:risatonaD:καλη επιτυχία!!!
  3. Τάκης

Τάκης Guest

:risatonaD::risatonaD::risatonaD: Να είσαι καλά, καλή ανάρρωση!!
  4. knikos

knikos New Member

se euxaristw polu !!!
  5. annetagat

annetagat New Member

Καλή επιτυχία στην προσπάθειά σου, και μακάρι να ξεχάσεις γρήγορα τα εκλαιράκια!
  6. pselxa

pselxa New Member

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ
    ΕΓΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΕΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΟΥ ΠΩΣ-ΠΟΥ- ΠΟΣΟ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ
  7. Τάκης

Τάκης Guest

Σχετικά με ονόματα γιατρών και τιμές θα ήταν καλό να μην αναφερθούν δημοσίως για ευνόητους λόγους..

Στείλτε pm μεταξύ σας.

Ευχαριστώ!
  8. swift96gr

swift96gr New Member

Επειδή παντού υπάρχει ένας μύθος. Έκανα την επέμβαση σε δημόσιο Πανεπιστημιακό νοσοκομείο των Αθηνών με πλήρη κάλυψη από το ΙΚΑ. Ψέμματα πλήρωσα το αστρονομικό ποσό των 14,75 ευρώ διαφορά για το δωμάτιο που χρησιμοποίησα. (το ΙΚΑ καλύπτει 3η θέση). Καμία άλλη απαίτηση δεν υπήρχε από ιατρούς και νοσηλευτικό προσωπικό, οι οποίοι ήταν όλοι άψογοι...

Weight Chart:

Last edited by a moderator: Apr 6, 2010
  9. panos1968

panos1968 New Member

File moy kniko eimai neos sto forum... Eyxomai na exeis anarosei pliros kai na exoun paei ola kala!!!
    Sxetika me tin epembasi (sleeve) pou ekanes, thelo na se rotiso...
    1. Esy apofasises na tin kaneis h sou thn systise o Giatros soy?
    2. Poia einai h empiria soy meta apo 3 mhnes?
    3. Ti diadikasia akoloythises oste na min pliroseis tipota???

Euxaristo ek ton proteron.
  10. ευχομαι να σου εχουν παει ολα καλα.ειμαι καινουργια στο forum και σχεδον ασχετη με το διαδικτυο.πως εμφανιζεις τα μηνυματα σου και μπορουν να αναγνωσθουν απ'ολους?εγω εχω κανει δακτυλιο και τελευταια αντιμετωπιζω προβληματα που θελω να μοιρασθω αλλα δεν τα εχω καταφερει ακομα.:piange:Τελος παντων.ευχομαι ολα καλα:risatonaD:
  11. Τάκης

Τάκης Guest

Φίλη Γεωργία,

Το μνμ σου ήδη εμφανίζεται σε όλους.
  12. swift96gr

swift96gr New Member

Προφανως θα εννοει πως μπορει να ανοιξει καινουριο θεμα....?

Αν είναι αυτό από το πλήκτρο "New thread" στην αρχικη σελίδα των θεμάτων
  13. Γαρυφαλια

Γαρυφαλια New Member

Θέλω πληροφορίες

Share This Page