1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Εγκαυμα λαιμού

Discussion in 'ΩΡΛ' started by Νεφελη, Feb 21, 2017.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. Νεφελη

Νεφελη New Member

καλησπέρα.. Πριν από τρεις εβδομάδες έφαγα κάτι ζεστό Κ μου έκαψε το λαιμό.. Πονούσα Κ ένιωθα ότι κάτι με γρατζουνάει στο λαιμό μου.. Μετά από τέσσερις μέρες πήγα στο κέντρο υγείας στην Αγγλία(μενω εδω το τελευταίο διάστημα) Κ με εξέτασε γενικός γιατρός.. Μου είπε ότι δεν έχω κάτι κ μου είπε να πάρω παυσίπονα Κ ένα σπρέι για την ίδια δουλειά, μείωση πόνου... Τα συμπτώματα δεν υποχώρησαν Κ πήγα στο νοσοκομείο. Με εξέτασε Κ πάλι γενικός γιατρός λέγοντας μου πως ο λαιμός μου είναι άσπρος Κ μου έδωσε αντιβίωση για δέκα μέρες.Τα συμπτώματα δεν υποχώρησαν ούτε κ τότε Κ επειδή εδώ είναι δύσκολο να σε στείλουν σε ωρλ, επικοινώνησα με τον ωρλ μου στην Ελλάδα. Μου είπε ότι η αντιβίωση δεν κάνει δουλειά κ να βάζω αντισυπτικα του τύπου γαργάρες Κ θα περάσει.. Έχει μια βδομάδα που το κάνω Κ δεν έχω δει αποτέλεσμα. Υπάρχει κάποιο άλλο φάρμακο που θα βοηθούσε?
  2. Νεφελη

Νεφελη New Member

Ας μου κάποιος please!!
  3. Νεφελη

Νεφελη New Member

Κανεις??
  4. Νεφελη

Νεφελη New Member

Για ποιο λόγο υπάρχει το φόρουμ?
  5. Νεφελη

Νεφελη New Member

Προφανώς για να σας ρωτάμε Κ να επιμένουμε χρειαζόμαστε βοήθεια