1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Ερώτηση Δυσπεψια Αισθημα Σαπιου

Discussion in 'Παθήσεις Στομάχου και 12δακτύλου.' started by elir, Jun 6, 2011.

Watchers:
This thread is being watched by 1 user.
  1. elir

elir Member

εχω δυσπεψια τρωω 2 πιρουνιες φαι και νιωθω χαλια, ειχα παλιδρομηση πριν 1,5 χρονο και μου περασε με λαντοζ..η αληθεια ειναι οτι τα σταματησα γτ πηρα μερικα κιλα σε 4 μηνες και μετα τα επαιρνα ατακτα..τωρα που αρχιζω να μην νιωθω καλα και αποκλειω παθολιγικα αιτια το θεμα ειναι λειτουργικα και προερχεται απτην ψυχολογια μου πως μπορω να παρω τα φαρμακα?τον τελευταιο καιρο τα παιρνω μερα παρα μερα αλλα καμια φορα τα ξεχναω..δεν παω στον ψυχιατρο μ γτ δεν εχω λεφτα...με την ιδιωτικη ασφαλεια εχω επισκεφθει πολλες φορες τον γαστρεντερολογο (αλλλα μου μενει μονο 1 ραντεβου τσαμπα μεχρι τελος του χρονου γτ παω συνεχεια σστους γιατρους)ειναι σιγουρα ψυχολογικο μου χει κανει 2 γαστροσκοπησεις η μια ειχα οισοφαγιτιδα και μπαρετ και στην 2η τπτ..φοβαμαι μην με πνιξουν πολυ τα συναισθηματα πως μπορω να παρω τα αντικαταθλιπτικα παλι?

Share This Page