1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Πρόβλημα ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ

Discussion in 'Γαστρικός δακτύλιος' started by dimi83, Nov 22, 2010.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. dimi83

dimi83 New Member

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,
    ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΣΤΙΣ 9 ΣΕΠ 2010 ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΓΑΣΤΡΙΚΟΥ ΔΑΚΤΥΛΙΟΥ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ 1.68 ΜΕ 101 ΚΙΛΑ. ΣΗΜΕΡΑ 12 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΠΕΝΤΕ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ.
    ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΕΧΩ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ.. :triste: ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ 5 ΜΕΡΕΣ (ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΕΚΟΨΑ ΤΙΣ ΣΟΥΠΕΣ). ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΦΟΥ ΝΙΩΘΩ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΕΝΤΟΝΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ.
    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΕΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΠΟΙΟ ΧΑΠΙ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑΣ Η ΑΝ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ ΚΑΠΟΥ ΑΡΝΗΤΙΚΑ??

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.
    (ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΕΜΑΣ.)
  2. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Μπορείτε να παρετε χαπι για δυσκοιλιότητα (κυκλοφορούν πολλα).
    Αν όμως υπάρχει αναστολή και αερίων και νοιώθετε πρησμένη στην κοιλιά σας, πρέπει να μιλήστετε με τον χειρουργό σας.!

Share This Page