1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Δε χωνευω καλα

Discussion in 'Παθήσεις ήπατος και σπληνός' started by λεντις, Nov 16, 2012.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. λεντις

λεντις New Member

Εδω και 2 χρονια αφοδευω και μερικες φορες τα κοπρανα ειναι οταν προκειται για φυτικα η οσπρια σχεδον τα εφαγα.Μου ειπε ο γαστρεντερολογος οτι τα φαγητα περνανε γρηγορα στο εντερο και το ιδιο ο χειρουργος.Εδω κ μερες ξαναεμφανιστικε και εχω μικρη ενοχληση εως μηδαμινη κατω απο το στηθος οπου τελειωνει ο θωρακας.Πριν 1 χρονο ακριβως εκανα υπερηχο ανω κατω κοιλιας και βρηκαν μια μικρη λιπωδη διηθηση οπου οι αιματολογικες εδειξαν ανεβασμενες sgopt και την αλλη που δε θυμαμαι.Μου ειπαν αν οτι ειναι απο τα αντιφλεγμονωδη που επαιρνα γιατι προερχομουν απο επεμβαση στις αιμορροιδες.Οντως μετα απο 15 μερες οι αιματολογικες εδειξαν η μια μεσα στο οριο κ η αλλη 40 νομιζω.
    Μπορει σε αυτον τον χρονο να εχω θεμα με το συκωτι γιατι μου εχει καρφωθει οτι μπορει να εχω τα χειροτερα.Ευχαριστω κ να πω οτι εδω κ 5 μηνες πινω 4 φορες τη βδομαδα 1 με 2 μπυρες.
  2. λεντις

λεντις New Member

εννοω οτι αφοδευω και οσσπρια λαχανικα βγαινουν οχι σαν κοπρανα αλλα με μεση οψη.

Share This Page