1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Ανακοίνωση ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Kathy!!!!

Discussion in 'Εκτός Ιατρικής - Ποικίλλα θέματα!' started by Τάκης, Nov 25, 2010.

Watchers:
This thread is being watched by 5 users.
  1. Τάκης

Τάκης Guest

Κατερίνα (Kathy)

Σου εύχομαι ολόψυχα χρόνια πολλά, προσωπική και οικογενειακή υγεία, ευτυχία και αγάπη!!!

Εύχομαι να πραγματοποιηθούν και να επιτευχθούν οι επιθυμίες και οι στόχοι που έχεις θέσει!!

Ως ένας εκ των συντονιστών αυτού του Forum θέλω να σε ευχαριστήσω για την αέναη και ανιδιοτελή προσφορά σου σε ανθρώπους που πραγματικά χρειάζονται υποστήριξη, καθοδήγηση και βοήθεια...!!

Πολύχρονη και πάλι!

Με πολύ εκτίμηση

Αναγνώστης Τουλφατζής (Τάκης)
  2. fotis-

fotis- Member

Χρόνια πολλά κι από εμένα! Ο,τι επιθυμεις! :sorrriso:
  3. Xρόνια σου πολλά Κathy!Να είσαι καλά!
  4. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Σήμερα μπαίνοντας στο forun ένιωσα περίεργα,αμήχανα θα έλεγα, αλλά ταυτόχρονα και τόσο όμορφα!!!
    Χίλια χίλια ευχαριστώ για τις ευχές σας. Ήταν μια απίστευτη έκπληξη για μένα! Να'στε πάντα καλά, γεροί και δυνατοί.
    Και Τάκη...σ'ευχαριστώ μέσα απ΄τη καρδιά μου. Ομολογώ ότι ήταν μια γλυκύτατη πρωτοβουλία...:non sono stato io:
  5. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Αργησα να μπώ στο φόρουμ...αλλά ...χρόνια πολλά Kathy!!:_lol:
  6. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

κ.Σάμπαλη, ευχαριστώ θερμά για τις ευχές σας και δράττομαι της ευκαιρίας να σας συγχαρώ για τη δημιουργία αυτού του πολύ όμορφου χώρου επικοινωνίας και ανταλλαγής απόψεων και γνώσεων που έχει βοηθήσει πολλά μέλη να βρουν λύση στα προβλήματα υγείας που αντιμετωπίζουν. Να'στε πάντα καλά!

Share This Page