1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Ερώτηση Αιμα κατα την αφοδευση

Discussion in 'Παθήσεις Πρωκτού (αιμορροϊδες-συρίγγια κλπ)' started by giogeorge, Jan 24, 2016.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. giogeorge

giogeorge New Member

Καλησπερα!Ειμαι 31 ετων!1,84 και 84 κιλα!Μεχρι πριν 2 χρονια καπνιζα παρα πολυ και μεχρι πριν τεσσερα χρονια επινα πολυ και συχνα!Πριν ενα χρονο ειχα αιμα,για πρωτη φορα,κατα την αφοδευση και στη λεκανη αλλα και στο χαρτι!εντονο κοκκινο!χωρις να ποναω πουθενα!σχετικα αρκετο!επειτα μετα απο 11 μηνες ξανα ειχα!αλλα αυτη τη φορα αρκετο και μετα απο πονο κατα την αφοδευση!θα ηθελα να σημειωσω οτι εκτος εξαιρεσεων πηγαινω καθε μερα στην τουαλετα!Επειτα μετα απο 2 μηνες ειχα ελαχιστο μια φορα στο χαρτι και στη λεκανη αλλα..με πολυ λιγο πονο!Τι πιστευετε οτι εχω?θεωρειται απαραιτητη την επισκεψη μου σε ιατρο?
  2. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Νομιζω πως θα πρεπεια σας δει ιατρος. Δεν μποροω να σας πω με σιγουριά τι εχετε, αν και ταιριάζει με αιμορροϊδοπαθεια το προβλημα σας.
  3. giogeorge

giogeorge New Member

Σας ευχαριστω πολυ για την αμεση ανταποκριση σας!Θα προσπαθησω να το προγραμματισω και να το ποραρω αποφαση να παω!

Share This Page