1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Αερας στο αυτι

Discussion in 'ΩΡΛ' started by Zetapap, Jul 20, 2017.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. Zetapap

Zetapap New Member

Καλησπερα,

Χτες το βραδυ προσπαθουσα να κοιμηθω αλλα ειτε μπρουμυτα ειτε ανασκελα ειτε στο πλαι ,με η χωρις ωτοασπιδα,ακουγα στο αριστερο μου αυτι ενα φυσημα αερα οπως οταν ακουμε ενα οστρακο.Σαν να φυσουσε καποιος μεσα στο αυτι μου υποκωφα μεν αλλα επαναλαμβανομενα.

Να πω εδω πως πριν μερικους μηνες ειχε πεσει εξαρτημα απο σκουλαρικι μου μεσα στο αυτι το οποιο αφαιρεσαν στο νοσοκομειο Πηρα αρκετες σταγονες τοτε 2-3μπουκαλακια και εβγαζα και αιμα ενω μετα απο καιρο επεσε απο το αυτι μ και ενα κομματι ξεραμενο αιμα.

Απο τοτε ομως ολα οκ.Δηλαδη εδω και 3μηνες περιπου.
    Να σημειωσω πως απο χτες με πονα και η αριστερη μου αμυγδαλη.

Ποια η γνωμη σας?
    Ευχαριστω
  2. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Θεωρώ ότι μια απλή ίωση μπορεί να ευθύνεται γι'αυτό. Θέλω να πιστεύω ότι μέχρι τώρα θα έχει περάσει, στην αντίθετη θα πρέπει να σε δει ΩΡΛ...
  3. Zetapap

Zetapap New Member

Οντως τωρα δεν το ακουω.

Σας ευχαριστω!
  4. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Παρακαλώ, να είσαι καλά !!!

Share This Page